Кігтик Ковбаско, Гридін Сергій

Автор: Три_Киці_у_Крамниці Переглядів: 344

Одного дня хлопчик Олег  узяв собі додому рижого котика, пригостив ковбаскою та молоком, ковбаска виявилася смачнішою, а кігтики гострими, так і стали його звати Кігтик Ковбаско.

Хлопчик ходив до школи (5 клас, а його пухнастий друг залишався вдома, на вулиці пахло весною і вчитися вже школярі зовсім не могли. Олег перед сном загадав бажання, щоби стати котиком. Тож, так і сталося - хлопчик перетворився на кота, а котик був у подобі людини. Не так то й легко бути котом, якщо вийти з затишної квартири на вулицю. Друзі Кігтика одразу помітили підміну. Те й саме помітив друг  Олега, адже на уроці фізри він таке утнув, що тільки можуть робити коти або гімнасти. Тож секрет було розкрито.

Наступним кроком було все повернути на свої місця. Котики та двоє хлопців зустрілися на вулиці і поїхали до вокзалу шукати циган, там їх обікрали але й пораду дали, їхати у село до справжньої ворожки. Діставшись туди, вони побачили довжелезну чергу людей, що мають теж потрапити до цілительки. Тоді їм до нагоди прийшовся чорний  кіт, що провів їх прямісінько до чаклунки. Там вони й дізналися, про те як їм перетворитися назад, кому на котика, кому на людину.

 А закінчується історія гарним вчинком, друзі рятують маленького цуцика, над яким знущалися шкільні пройдисвіти. А червоною ниткою на протязі всієї цієї історії йдеться про те, що тварин не можна ображати.  Книжка дуже добра, цікава та повчальна. Тож, дуже-дуже раджу! 


Ваша, Три_Киці_у_Крамниці

Теги: #КігтикКовбаско

Купуємо тут: