Про магазин

   Який дорослий не мріє якнайшвидше вкласти своїх дітей спати?! Тихе сопіння, маленькі личка сплячих янголяток…. І ми, дорослі, готові йти на все, щоб прискорити мить, коли можна буде насолодитися цією картиною )))) Мугикаємо пісеньки-колискові, вигадуємо неймовірні історії, але, найчастіше, ми читаємо дітям казочки на ніч…

   Але трапляється так, що діти вже давно сплять, поснули невгамовні сусіди, одне за одним погасли віконечка у домі навпроти…. А молода мама все ще не може відірватися від дитячої книжки… Як колись, у дитинстві, коли кожна сторінка - це нові враження, неймовірні пригоди, яскраві образи. І коли любов до книги переплітається із захопленням від сучасної дитячої поліграфії… Коли полиці дитячої, і навіть батьківської, спальні щільно заставлені дитячою літературою, а мамині очі усе ще блищать від передчуття надходження поштою нової чудової книжки для її діток… Тоді народжується ідея відкриття «Крамнички цікавих книжок»!!

  Ми хочемо ділитися з вами найкращими надбаннями класичної та сучасної дитячої літератури, нашими власними відкриттями і захопленнями… найкращим, написаним і надрукованим для наших дітей, для нашого майбутнього!!